Mejeri
Förädling
Bakning
Charkuteri
Vinframställning
Destillering
Ölbryggning
Hem och trädgård
Termometrar
Antal på sidan:
Sortera:
Rökflis för rökning/grillning, bok, 450 g, kl. 2
25,92 kr
57,60 SEK/kg
Rökflis (100 % körsbär) klass 2 – 450 g x 5
129,16 kr
57,40 SEK/kg
Rökflis (70 % al + 30 % bok) klass 2, 450 g x 5
119,43 kr
53,08 SEK/kg
Rökflis (100 % al) klass 2 - 450 g x 5
Rökflis för rökning/grillning, ÄPPELTRÄ – 450 g, klass 2
28,62 kr
63,60 SEK/kg
Rökflis för rökning/grillning, körsbär, 450 g, klass 2
Rökflis för rökning/grillning, al, 450 g, klass 2
Rökflis för rökning/grillning 70 % al + 30 % bok, 450 g, klass 2
Rökflis (100 % bok) klass 2 - 450 g X5
Rökflis för rökning/grillning av fläskkött – mix (70 % al, 30 % bok), 450 g, klass 10
25,92 SEK/st.
Rökskåp med Wi‑Fi, 200 L – dragON WOOD 100IQ med elektrisk värmemodul och styrenhet, vedeldat
9 537,86 kr
9537,86 SEK/st.
Druvessens, 40 ml
35,38 kr
884,50 SEK/l
Platt glasflaska 500 ml med skruvkork, tryck ”Nalewka domowa”, 1 st.
18,08 kr
18,08 SEK/st.
Ångsaftare i rostfritt stål 8 L
537,81 kr
537,81 SEK/st.
Smakessens Whisky Orange för 4 L - 40 ml
40,78 kr 38,86 kr
971,50 SEK/l