Mejeri
Förädling
Bakning
Charkuteri
Vinframställning
Destillering
Ölbryggning
Hem och trädgård
Termometrar
Antal på sidan:
Sortera:
Essens Sauer-Kirsche – Klar körsbär, 40 ml, till 4 L
40,78 kr
40,78 SEK/st.
Essens med smak av trädgårdsmynta, för 4 L, 40 ml
35,38 kr
884,50 SEK/l
Franska ek-kuber, hårt rostade, aromsatta – Whisky, 20 g
37,81 kr
1890,50 SEK/kg
Duo Grill för kött, kryddblandning 2 i 1, 2 x 12 g
12,13 kr 10,49 kr
437,08 SEK/kg
Flytande rök – körsbär, 40 ml
30,78 kr
769,50 SEK/l
Flytande rök – enbär, 250 ml
125,08 kr
500,32 SEK/l
Brandaxa-essens med smak av grekisk brandy, 40 ml
1019,50 SEK/l
Ostform i hjärtform för 100 g
6,19 kr
6,19 SEK/st.
Klasztorna-flaska 500 ml med skruvkork, tryck ”Tomten”, 1 st.
18,08 kr
18,08 SEK/st.
Plunta 200 ml med skruvkork, tryck 'Snögubbe', 1 st.
11,32 kr
11,32 SEK/st.
Pluntaflaska 200 ml med skruvkork, tryck "Julkulor", 1 st.
Klasztorna-flaska 500 ml med skruvkapsyl och tryck ”Julgran”, 1 st.
Rökgenerator dragON JET 1 LONG med elektrisk pump
983,76 kr
983,76 SEK/st.
Premium vertikal korvstoppare, 7 L
2 043,21 kr 1 745,95 kr
1745,95 SEK/st.
Premium vertikal korvstoppare 5 L
1 908,10 kr 1 513,49 kr
1513,49 SEK/st.