Mejeri
Förädling
Bakning
Charkuteri
Vinframställning
Destillering
Ölbryggning
Hem och trädgård
Termometrar
Antal på sidan:
Sortera:
Rökflis för rökning/grillning av fläskkött – mix (70 % al, 30 % bok), 450 g, klass 10
25,92 kr
25,92 SEK/st.
Rökflis för rökning/grillning 70% al + 30% bok, 450 g, klass 8
57,60 SEK/kg
Rökflis för rökning/grillning 70 % al + 30 % bok, 450 g, klass 2
Skyltar för växtbeskrivning + blyertspenna mix 10+20 st.
26,18 kr 19,97 kr
19,97 SEK/st.
Skruvkapsyl för flaskor Ø28/18 – mix – 100 st.
113,49 kr
1,13 SEK/st.
Plastklämmor för att binda växter, mix 50 st.
18,62 kr 17,00 kr
0,34 SEK/st.
Vsypto mix 3x15 smaker, 45x9 g
302,68 kr
6,73 SEK/st.
Vsypto mix 2x15 smaker, 30x9g
208,08 kr
13,87 SEK/st.
VSYPTO mix av smaker, 15 x 9 g
108,08 kr
7,21 SEK/st.
Utomhustermometer (-50°C till +50°C) 27cm mix
37,00 kr 35,89 kr
35,89 SEK/st.
Elektronisk kökstermometer med sond (0°C till 250°C) mix
167,54 kr
167,54 SEK/st.
Whisky Fire-essens för 4 L, 40 ml
40,78 kr
1019,50 SEK/l
Bakteriekulturer för kefir och filmjölk, 5 g
53,76 kr
53,76 SEK/st.
Rumstermometer med guldskala (-10°C till +60°C) 28cm mix
46,49 kr
46,49 SEK/st.
Flaska 500 ml för vodka - 8 st.
78,89 kr 43,22 kr
5,40 SEK/st.