Mejeri
Förädling
Bakning
Charkuteri
Vinframställning
Destillering
Ölbryggning
Hem och trädgård
Termometrar
Antal på sidan:
Sortera:
Polyamidhölje för charkuterier 8m-fi73mm, 100°C
43,75 kr 33,73 kr
4,22 SEK/m
Applikator för charkuterinät - premiumversion - tub
85,10 kr 75,11 kr
75,11 SEK/st.
Pekelsalt Pekel för krakowska korv - 115 g
24,57 kr
213,65 SEK/kg
Solcellsdriven mullvadsskrämma – effektivt, säkert och djurvänligt skydd för trädgården, 4-pack
148,62 kr
37,16 SEK/st.
Solcellsdriven mullvadsskrämma – effektivt, säkert och humant skydd för trädgården, 1 st.
45,65 kr
45,65 SEK/st.
Rumstermometer med mönster (-20°C till +50°C) 15cm
28,62 kr
28,62 SEK/st.
Utomhustermometer (-50°C till +50°C) 27cm mix
37,00 kr 35,89 kr
35,89 SEK/st.
Torkade gristarmar kaliber 100 mm, 50 cm - 2 st.
89,43 kr
44,72 SEK/st.
Charkuteriklämma + 60 klips
137,84 kr
137,84 SEK/st.
Klämmor för charkuteriklämverktyg - 240 st.
69,97 kr
69,97 SEK/st.
Klämmor för charkuteriklämverktyg - 60 st.
22,14 kr
0,37 SEK/st.
Elektrisk värmare för destillatorer, 2000 W
599,97 kr 327,03 kr
327,03 SEK/st.
Termometer för kylskåp och frysar (-40°C till +40°C) 15cm
17,54 kr
17,54 SEK/st.
Termometer för kylskåp och frysar (-35°C till +45°C) Ø 5cm
12,14 kr
12,14 SEK/st.
Termometer för kylskåp och frysar (-50°C till +40°C) 17cm
22,14 SEK/st.