Mejeri
Förädling
Bakning
Charkuteri
Vinframställning
Destillering
Ölbryggning
Hem och trädgård
Termometrar
Antal på sidan:
Sortera:
Essens med plommonsmak för 4 L, 40 ml
35,38 kr
35,38 SEK/st.
Set med essens Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
64,30 kr
64,30 SEK/st.
Amerikanska ekflingor kraftigt rostade, 500g
145,89 kr
145,89 SEK/st.
Amerikanska ekflingor kraftigt rostade, 50 g
19,46 kr
389,20 SEK/kg
Franska ekkuber, kraftigt rostade, aromatiserade – Körsbär, 20 g
30,78 kr
1539,00 SEK/kg
Duo Smör - vitlöks- och örtkrydda 2 i 1, 2 x 12g
12,13 kr 10,49 kr
437,08 SEK/kg
Essens Jänek Majster för 4 L, 40 ml
40,78 kr
1019,50 SEK/l
Yoghurtmaskin med termostat, 9 burkar, 1,6 L
624,29 kr 518,89 kr
518,89 SEK/st.
Essens med smak av Körsbär med brandy, 40 ml - för 4 L
Ljust maltextrakt Coopers Light
175,65 kr
117,10 SEK/kg
Emaljerad gjutjärnsgryta, 10 l
710,78 kr
710,78 SEK/st.
Mikrobiologisk löpe för ost strong, 30 ml
73,76 kr
2458,67 SEK/l
Patroner till SodaJoy kolsyremaskin, Kayser 10 st.
70,78 kr
70,78 SEK/st.
Franska ek-kuber, hårt rostade, aromsatta – Whisky, 20 g
37,81 kr
1890,50 SEK/kg
Kuber av fransk ek, kraftigt rostade, 20 g
24,57 kr
1228,50 SEK/kg