Mejeri
Förädling
Bakning
Charkuteri
Vinframställning
Destillering
Ölbryggning
Hem och trädgård
Termometrar
Antal på sidan:
Sortera:
Komplett Tri-Clamp-anslutning 77,5 x 60 mm
159,43 kr
159,43 SEK/st.
Essens med smak av Whisky Apple – 40 ml, räcker till 4 L
40,78 kr
1019,50 SEK/l
Essens med smak av Wild Cherry Whiskey 40 ml
37,81 kr
945,25 SEK/l
Essens med smak av Highcastle Whisky för 2 L – 40 ml
Vinistart, 34 g
20,78 kr
611,18 SEK/kg
Essens Jänek Majster, 2,5 L för 250 L färdig dryck
1 908,11 kr
763,24 SEK/l
ViniTurbo - jäst för snabb jäsning, 20 g
1039,00 SEK/kg
Sil för tratt
30,78 kr
30,78 SEK/st.
Vinistart Complex, 20 g
Vinjäst Turbo Fruit 5-7 dagar 100 L
62,14 kr
388,38 SEK/kg
Essens Jänek Majster för 4 L, 40 ml
Ciderjäst Ciderini Sweet, 5 g
4156,00 SEK/kg
Brewkit Coopers Stout
205,38 kr
120,81 SEK/kg
Whisky Fire-essens för 4 L, 40 ml
Flytande rök – enbär, 250 ml
125,08 kr
500,32 SEK/l