Mejeri
Förädling
Bakning
Charkuteri
Vinframställning
Destillering
Ölbryggning
Hem och trädgård
Termometrar
Antal på sidan:
Sortera:
Komplett Tri-Clamp-anslutning 77,5 x 60 mm
159,43 kr
159,43 SEK/st.
Professionellt paket - vin
572,97 kr 540,51 kr
540,51 SEK/st.
Professionellt paket - must
364,86 kr 351,32 kr
351,32 SEK/st.
Turbojäst X-Pack 1,8 kg - professionell, för stora satser
272,97 kr
151,65 SEK/kg
Flytande rökarom, för 20 kg, 250 ml
125,08 kr
500,32 SEK/l
Flytande rökarom – räcker till 3 kg kött, 40 ml
30,78 kr
769,50 SEK/l
Rostfria prismatiska fjädrar - 1 L
351,32 kr
351,32 SEK/l
Prismatiska kopparfjädrar 0,5 L
221,59 kr
443,18 SEK/l
Prismatiska rostfria fjädrar - 0,5 L
183,76 kr
367,52 SEK/l
Destillationstermometer hawkSTILL Wi-Fi med funktion för på- och avstängning av värmeelementet
1 248,65 kr
1248,65 SEK/st.
Destillator Hawkstill Aabratek 1.0 Elektrisk, 30 L
4 051,35 kr 3 600,00 kr
3600,00 SEK/st.
Kapsyler fi 26 mm - 100 st.
34,57 kr
0,35 SEK/st.
Tryckkokare i rostfritt stål, 8 L
751,32 kr
751,32 SEK/st.
Tryckkokare i rostfritt stål, 6 L
689,16 kr
689,16 SEK/st.
Destillationssats hawkSTILL ”Kalla fingrar” 60 L + Wi‑Fi IQ‑system med LCD‑display
4 794,59 kr
4794,59 SEK/st.