Mejeri
Förädling
Bakning
Charkuteri
Vinframställning
Destillering
Ölbryggning
Hem och trädgård
Termometrar
Antal på sidan:
Sortera:
Bok "Framställning av destillat från A till Ż" (på polska)
175,68 kr
175,68 SEK/st.
Brandaxa-essens med smak av grekisk brandy, 40 ml
40,78 kr
1019,50 SEK/l
Kuber av fransk ek, kraftigt rostade, 20 g
24,57 kr
1228,50 SEK/kg
Essens med smak av Tennessee whiskey för 10 L - 100 ml
93,49 kr
934,90 SEK/l
Essens med smak av Highcastle Whisky för 2 L – 40 ml
37,81 kr
945,25 SEK/l
Essens med smak av piña colada för 4 l – 40 ml
Essens med smak av Reserve Brandy, 40 ml, för 4 L
40,78 SEK/st.
Franska ek-kuber, hårt rostade, aromsatta – Whisky, 20 g
1890,50 SEK/kg
Set med 6 essenser - FRUKTIG 6x40 ml
156,73 kr
653,04 SEK/l
Essens Jänek Majster, 2,5 L för 250 L färdig dryck
1 908,11 kr
763,24 SEK/l
Chokladsmakande essens 100 ml för 10 L
76,46 kr
764,60 SEK/l
Ekessens med naturlig arom och extrakt – 40 ml, räcker till 4 L
37,81 SEK/st.
Set med essens Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
64,30 kr
64,30 SEK/st.
Essens med körsbärssmak för 10 L - 100 ml
Essens med whiskysmak för 10 L, 100 ml
90,78 kr
907,80 SEK/l