Mejeri
Förädling
Bakning
Charkuteri
Vinframställning
Destillering
Ölbryggning
Hem och trädgård
Termometrar
Antal på sidan:
Sortera:
Essens med smak av Whisky Honey för 4 L – 40 ml
40,78 kr
1019,50 SEK/l
Bok "Framställning av destillat från A till Ż" (på polska)
175,68 kr
175,68 SEK/st.
Essens med smak av Tennessee whiskey för 4 L - 40 ml
Ekkuber av fransk ek, kraftigt rostade, aromatiserade – Plommon, 20 g
30,78 kr
1539,00 SEK/kg
Franska ek-kuber, hårt rostade, aromsatta – Whisky, 20 g
37,81 kr
1890,50 SEK/kg
Slangset för destillator med vinkel
49,43 kr
49,43 SEK/st.
Jäsningsbehållare 30 L med lock och kran
143,22 kr
143,22 SEK/st.
Fermenteringsbehållare 30L, i vit färg med 2 rör
115,65 kr
115,65 SEK/st.
Fermenteringsbehållare 20 L med lock
96,46 kr
96,46 SEK/st.
Fermenteringsbehållare - tryck, lock, 15 L
78,35 kr
78,35 SEK/st.
Olivgrön vinflaska 0,75 L - förpackning med 8 st.
71,35 kr
8,92 SEK/st.
Fermenteringsbehållare med lock 30 L
Vit flaska för vin 0,75 L - förpackning 8 st.
Jäsningsbehållare 30L med lock och kran DE
Fermenteringsbehållare 30 L med lock och kran