Mejeri
Förädling
Bakning
Charkuteri
Vinframställning
Destillering
Ölbryggning
Hem och trädgård
Termometrar
Antal på sidan:
Sortera:
VSYPTO med colasmak – smakpulver till vatten, 3 g
4,86 kr
1620,00 SEK/kg
Vsypto Iste Citron – paket 15 x 3 g
59,43 kr
3,96 SEK/st.
VSYPTO med smak av vattenmelon och krusbär, 9 g
8,62 kr
957,78 SEK/kg
Vsypto med druvsmak, 9 g
Vsypto med smak av äpple och persika, 9 g
VSYPTO med smak av Mojito Grapefrukt, 3 g
VSYPTO i smaken Green Tea Körsbär, 3 g
VSYPTO med smak av mango, 3 g
Vsypto Mango, 9 g
Vsypto mix 2x15 smaker, 30x9g
208,08 kr
13,87 SEK/st.
VSYPTO med smak av Mojito Grapefrukt, 9 g
Termometer för rökugn och BBQ (0°C till +250°C) 6,0cm
71,86 kr
71,86 SEK/st.
Franska ek-kuber, hårt rostade, aromsatta – Whisky, 20 g
37,81 kr
1890,50 SEK/kg
Ekkuber av fransk ek, kraftigt rostade, aromatiserade – Plommon, 20 g
30,78 kr
1539,00 SEK/kg
Torkad jäst för honungsvin Enovini Honig 10g
22,68 kr
2268,00 SEK/kg